PLUSWOOD

uzun kullanım ömrü, yüksek dayanım, kolay montaj

NEDEN PLUSWOOD

PlusWood ile evlerinizin, işyerlerinizin, otellerinizin güzelliğine güzellik katın. Ahşap ürünler kullanmayı isteyip de kullanamadığınız tüm alanlar için PlusWood' un eşsiz imkanlarından siz de faydalanın. Artık tahtayla yapacağınız işlerde tahta sizi sınırlamaktan çıksın. Geniş kullanım alanları sayesinde dilediğiniz ıslak ve kuru zeminler de rahatça kullanabileceğiniz yeni nesil ürünü siz de keşfedin.

Yeni nesil bu tahtanın fiziksel ve mekanik özellikleri açısından muadil örneklerine göre birçok konuda önemli avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlara bir göz atarsak:

ETKİLENMEZ

Klasik tahtaların aksine PlusWOod ile tahtaların SUDAN, NEMDEN, GÜNEŞTEN etkilenmesine son. Artık dilediğiniz her alanda WPC konforunu yaşayın.

YANMAZ

Klasik tahtalarda yaşanan düşük tutuşma sıcaklığı ve hızlı yanmanın aksine PlusWood ile çok yüksek tutuşma sıcaklığı.

UZUN KULLANIM ÖMRÜ

PlusWood ile bakım, boya, cila derdine son. Klasik ürünlerin aksine PlusWood da böcüklenme, çürüme ve kötü kokulara sebep olan çürümelere son. Uzun yıllar boyu herhangi bir renk değişimi ve bakımı yapılmadan rahatça kullanılabilmektedir.

%100 GERİ DÖNÜŞÜM

Herhangi bir doğal kaynak tüketilmeden üretilen ürünler %100 geri dönüştürülebilir. Geri dönüşümler bizzat firmamız tarafından yapılmaktadır.

YEŞİL TÜRKİYE

PlusWood talaş tozlarından imal edildiğinden dolayı ormanların kesilmesini engelleyerek daha yeşil bir Türkiye için çalışmaktadır.

YÜKSEK DAYANIM

PlusWood ile yapılan testlerde darbelere ve basınca karşı sağladığı dayanım ile diğer tür tahtalardan yüksek bir dayanım elde edilmiştir.

KOLAY MONTAJ

Kolay montaj imkanı. CNC' de kullanılabilir.

DOĞAL GÖRÜNÜM

Dokunduğumuzda hissettiğimiz en önemli özelliklerinden birisi de doğal ürüne çok yakın olmasıdır.